Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Tuotteet Laukut Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Logo trade mainostuote kuva: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Logotrade mainoslahjat ja liikelahjat tuotekuva: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Logotrade mainoslahjat kuva: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Logotrade mainoslahja ja liikelahja kuva: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Logo trade mainoslahjat ja liikelahjat kuva: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi
Hinta
25 W:n SlimLine laturi on kompakti, kätevä ja korkealaatuinen sovitin, joka on suunniteltu käytettäväksi kotona tai tien päällä. Se on vain 1,5 cm paksuinen, ja sen ultraohuen ja tilaa säästävän profiilin ansiosta sitä on helppo kantaa mukana reissussa. Pienestä koostaan huolimatta se tarjoaa tehokkaan suorituskyvyn sekä USB-A- että USB-C-porteilla, minkä ansiosta voit ladata useita laitteita nopeasti samanaikaisesti. Se tukee Xtorm 33W Super Charge- ja PPS-teknologiaa ja takaa tehokkaan ja turvallisen latauksen monenlaisille laitteille. SlimLine-laturin automaattinen valmiustilan turvatoiminto takaa mielenrauhan, ja siinä yhdistyvät luotettavuus, nopeus ja kannettavuus tyylikkäässä muotoilussa. Valmistettu 97-prosenttisesti GRS-sertifioidusta kierrätysmuovista.
Choose color:
Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25 W:n laturi, Valkoinen
Valkoinen
Choose imprint:
Logo 1:
Logo 2:
Printable areas:
Printable area 1
18 x 30 mm