Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Tooted Kõik tooted Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Logo trade meened foto: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Logo trade firmakingituse pilt: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Logotrade ärikingitused pilt: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Logo trade reklaamkingituse pilt: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Logo trade firmakingid foto: Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija
Hind
25W SlimLine laadija on kompaktne ja kvaliteetne adapter, mis on loodud mugavuse tagamiseks kodus või liikvel olles. Vaid 1,5 cm paksune üliõhuke ja ruumisäästlik profiil muudab selle kaasaskandmise lihtsaks ja ideaalseks reisimisel. Vaatamata väikesele suurusele pakub see võimsat jõudlust nii USB-A kui ka USB-C pordiga, mis võimaldab teil samaaegselt kiirlaadida mitut seadet. Toetades Xtorm 33W Super Charge'i ja PPS-tehnoloogiat, tagab see tõhusa ja ohutu laadimise laias valikus seadmetes. Automaatse ooterežiimi ohutusfunktsiooniga, mis tagab suurema meelerahu, ühendab SlimLine laadija töökindluse, kiiruse ja kaasaskantavuse ühes elegantses disainis. Valmistatud 97% GRS-sertifitseeritud taaskasutatud plastist.
Vali värv:
Xtorm XG2SL025 Go2 SlimLine 25W laadija, Valge
Valge
Vali pealetrükk:
Logo 1:
Logo 2:
Trükitavad alad:
Trükitav ala 1
18 x 30 mm